top of page

urodzony w Warszawie…...………………………………………….................……1978

pierwsza lustrzanka….….……………………...………………….....................……2002

pierwsze zlecenia fotograficzne..….…………………………………............……2007

pierwsza lustrzanka cyfrowa...…………………………………………...............…2008

współpraca z agencją fotograficzną jako fotoreporter….……….…………2009

 

 

Fotograficzną wiedzę i umiejętności zdobywałem na warsztatach w fundacji „Fotografia dla przyszłości”, w Laboratorium Reportażu Instytutu Dziennikarstwa UW oraz Akademii Fotografii w Warszawie, ukończyłem też kurs podstaw DTP (Photoshop, Illustrator, Quark).

 

Mieszkam, pracuję i bawię się w Warszawie.

 

Jak tylko mam okazję, ruszam w Polskę i dalej.

 

Urodziłem się, wychowałem, wykształciłem, pracuję i mieszkam w Warszawie.

Od ponad dziesięciu lat interesowałem się fotografią jako nośnikiem informacji we współczesnym świecie zdominowanym przez kulturę obrazkową, ale także fotografią jako magicznym procesem zatrzymywania w kadrze ulotnych chwil,  dostrzeżonych  przez fotografa. Ponad dekadę temu w odległej Australii zdobyłem swój pierwszy aparat fotograficzny –analogową lustrzankę z dwoma obiektywami – poznałem radość i satysfakcję jaką daje fotografowanie.

Z czasem dostrzegłem wartość fotografii jako dokumentu niosącego nieprzemijającą informację o czasie i okolicznościach, w których powstała. Od tego czasu skupiłem się na fotografii o charakterze reporterskim – fotografowanie ważnych wydarzeń, protestów społecznych, imprez sportowych, uroczystości kościelnych.

Od 2009 roku współpracuję z największą polską agencją fotograficzną jako fotoreporter. Samodzielnie realizuję różnorodne tematy na potrzeby rynku prasowego w Polsce. Umiejętności fotograficzne szlifowałem codzienną praktyką podczas setek publicznych wydarzeń. Swoją pracę konfrontuję na co dzień z twardymi realiami polskiego rynku prasowego. Moje zdjęcia publikowały wszystkie najważniejsze polskie gazety codzienne i tygodniki oraz wiele portali internetowych.

Wciąż zajmuję się  fotografią turystyczno-podróżniczą dokumentując swoje wyjazdy w różne miejsca w Europie i na świecie. Fotografowanie odległych, czasami egzotycznych, miejsc i ludzi to  dla mnie wielka przyjemność.

 

Pozostając aktywnym fotoreporterem prasowym oferuję doświadczenie i umiejętności fotograficzne na rynku  komercyjnym.

Anchor 1
bottom of page