top of page

FOTOREPORTER - PORTFOLIO

Od 2009 jako reporter prasowy współpracuję z największą polską agencją fotograficzną. Moje fotografie trafiają do największych informacyjnych portali internetowych i na strony najbardziej poczytnych polskich gazet, tygodników i magazynów.

Fotografuję codzienne, często niecodzienne wydarzenia, głównie w Warszawie. Od najważniejszych wydarzeń, którymi żyje opinia publiczna w całej Polsce, przez liczne imprezy sportowe (szczególnie sporty miejskie), po imprezy branżowe, spotkania pasjonatów i wydarzenia lokalne (spotkania autorskie, inicjatywy mieszkańców, wernisaże). Fotografie opatrzone rzetelnym, dziennikarskim opisem trafiają do zasobów agencji i dalej do odbiorców na rynku medialnym. W agencyjnej bazie fotografii posiadam ponad 13 tys. zdjęć, a kilkaset z nich zostało opublikowanych w prasie, w internecie i innego typu publikacjach.

 

Moje zdjęcia przede wszystkim dokumentują wydarzenia, przedstawiają związane z nimi osoby i towarzyszące im emocje. Równie ważna jest dla mnie dbałość o estetykę obrazu, oddanie atmosfery sytuacji jak i charakter relacji między jego uczestnikami.

 

bottom of page